Haber

Liverpool’un yıldızı Luis Diaz’ın anne ve babası kaçırıldı

İngiltere Premier Lig ekiplerinden Liverpool’da forma giyen Luis Diaz’ın anne ve babası kaçırıldı. Daha sonra Kolombiyalı yıldızın annesinin kurtarıldığı belirtildi.

Liverpool’da forma giyen Luis Diaz, alışılmadık bir olayla gündeme geldi.

Kolombiya medyasında yer alan haberlere göre Diaz’ın anne ve babası Luis Manuel Diaz ve Cilenis Marulanda, cumartesi günü öğleden sonra Guajira’nın Barrancas bölgesinde kaçırıldı.

Anne ve baba Diaz’ın cumartesi günü kamyonetle yaşadıkları mahalle Los Olivos’a giderken motosikletli silahlı kişiler tarafından önlerinin kesildiği kaydedildi.

Silahlı saldırganların motosikletten inerek Marulanda ve Diaz’ın araçlarına binerek iki kişiyi kaçırdığı bildirildi.

Bu kaçırma olayının ardından askeri ve polis güçlerinin Luis Diaz’ın ailesini kurtarmak için operasyon başlattığı belirtildi. Yetkililerin Diaz’ın ailesinin bulunduğu tırda başka kimlerin bulunduğunu öğrenmek ve olayın kesin koşullarını belirlemek için acil toplantı düzenleyeceği belirtildi.

Öte yandan Semana’nın olayla ilgili çalışma yapan kaynaklardan edindiği bilgiye göre Diaz’ın annesinin kurtarıldığı iddia edildi. Söz konusu kaynaklardan alınan bilgilerde şu ifadeler yer aldı: “Annemiz var, sağlık durumu iyi, korkuyor ama iyi. Babayı arabadan indirip oradaki patikalardan geçirdiler.”

selimhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu