Haber

İncirliova Belediyesi Cumhuriyet Mahallesi’ndeki yol çalışmalarını tamamladı

İncirliova Belediyesi başlattığı yol atağıyla ilçenin dört bir yanındaki yolları yenilerken, Cumhuriyet Mahallesi Ortaokulu Caddesi’ndeki çalışmalarda da sona gelindi.

İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya, İncirliova’nın en büyük mahallesi Cumhuriyet Mahallesi’nde bulunan Ortaokulu Caddesi’nde yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarının sona ermesinin ardından caddede incelemelerde bulundu. İncirliova’nın en eski caddeleri arasında yer alan, pek çok esnafın bulunduğu ve Aydın’ın en büyük pazarlarından biri olan İncirliova Cuma Pazarı’nın kurulduğu caddeyi gezen Başkan Kaya, hem caddenin son halini hem de caddenin son halini gördü. mahalle sakinleri. sokak esnafının görüş ve taleplerini dinledi. Yapılan çalışmalarla çok daha modern ve estetik bir görünüme kavuşan caddede yaklaşık 50 yıldır esnaflık yapan çok sayıda işletme sahibi, Başkan Kaya’ya teşekkürlerini iletti.

Ortaokulu Caddesi’nde yürütülen çalışmalara ilişkin açıklama yapan Başkan Kaya, “İncirliova’ya hizmet etmek bizim için iş ve çabanın ötesinde bir aşktır. Çünkü her karışında anılarımız, deneyimlerimiz var. Ortaokulu Caddesi birdir. bu sokaklar çocukluğumuzda oynadığımız yerlerdir.” koştuğumuz sokaklar. Çocukluğumuzu, gençliğimizi geçirdiğimiz bu sokaklara hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu cadde İncirliova’nın en işlek caddelerinden biridir. Üzerinde pek çok işletme var ve cuma pazarımızın da kurulduğu sokakların ortasında yer alıyor. Yeni görünümüyle çok daha hoş bir görünüme kavuşmuştur. “Bu anlamda çalışma boyunca bizi anlayan tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum.” – AYDIN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu