Ekonomi

Hem babalar hem de otizmli çocuklar için anlamlı bir hediye

OSB, yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan gelişimsel farklılık olarak tanımlanmaktadır. Güncel araştırma verilerine göre her 36 çocuktan birinin otizm riskiyle doğduğu varsayılmaktadır.

Toplumda görülme sıklığı giderek artan otizmin tek çaresi erken teşhis ve nitelikli özel eğitimdir. 20 yılda Tohum Otizm Eğitim Kurumlarında okuyan öğrencileri ve ülke çapında yürüttüğü projelerle 760.987 otizmli çocuğun ve ailelerinin hayatına dokunan Tohum Otizm Vakfı, otizmli çocukların yarınlarına umut olmaya devam ediyor. Babalar Günü’nü daha anlamlı hale getirerek.

Otizm spektrum bozukluğu olan çocukların erken teşhis ve eğitim yoluyla topluma yeniden kazandırılmasını, otizmli çocukların ve ailelerinin Türkiye’de eğitim ve sağlık hizmetlerinden eşit koşullarda yararlanmasını amaçlayan bağış yaparak babanızın adına bağışta bulunabilirsiniz. Tohum Otizm Vakfı’nın web sitesindeki (www.tohumotizm.org.tr) sertifika bağışları bölümünden. Özel bir sertifika oluşturabilirsiniz. Tohum Dükkân web sitesini (www.tohumdukkan.com) ziyaret ederek babanıza özel bir hediye alabilir, Tohum Otizm Vakfı’nın eğitim faaliyetlerine destek olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu