Haber

Gönül Dağı’nın sevilen yüzü Yeni Doğu Masalları’nda! Yeni rolü takdir topladı

Yapımcılığını üstlendiği Gönül Dağı dizisiyle geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanan Ferhat Eşsiz, bu kez Çağdaş Doğu Masalları dizisini izleyicinin beğenisine sundu. Ege’nin Hamsisi, Tabula Rosa, Umut Apartmanı, Bitmeyen Aşk gibi projelerin yapımcılığını üstlenen Ferhat Eşsiz, Çağdaş Doğu Masalları ile tez yakalamayı başardı.

İkinci bombayı patlatan Ferhat Eşsiz, Yahya Samancı’nın yönetmenliğinde çekilen Çağdaş Doğu Masalları dizisine Gönül Dağı’nın Veysel’i Semih Ertürk’ü getirdi. Bilindiği üzere ilk dönemden itibaren Gönül Dağı dizisinde Ramazan ve Taner’in amcası ‘Veysel Kaya’ karakteriyle seyirciyi ekrana kilitleyen Semih Ertürk’ün transferi hayranları tarafından coşkuyla karşılandı.

Semih Ertürk, ‘İbrahim’ karakteriyle kamera karşısına çıkıyor ve TRT’de yayın serüvenine başlayan Çağdaş Doğu Masalları dizisinde ‘Halil’ karakterini canlandıran Feyyaz Duman ile başrolü paylaşıyor. dijital platform Tabi. Gönül Dağı sayesinde popülaritesini artıran ve geniş bölümde adından söz ettiren Semih Ertürk’ün oyunculuk performansı izleyenleri hayran bıraktı.refahiyehaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu