Ekonomi

Başkan Yardımcısı Yılmaz, personel sendikaları temsilcileriyle bir araya geldi

Başkan Yardımcısı Cevdet Yılmaz’ın açıklamaları şöyle:

Eylül ayında açıklayacağımız OVP kapsamında sendikalarımızın değerli temsilcileriyle Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde bir araya gelerek talep, görüş ve önerilerini dinledik.

Ülkemizin büyüme ve kalkınmasındaki en büyük paylardan biri de alın teriyle ülkemize ve ekonomimize değer katan personel kardeşlerimizindir. Tüm çalışmalarımızın nihai hedefi, günlük tartışmaların ötesine geçerek, her zaman paydaşlarımızla istişare ederek ülkemizi nasıl gelişmiş ülkeler düzeyine çıkaracağımızı planlamaktır.

Bu çabalarla Türkiye’yi orta vadede hem ekonomik hem de sosyal adalet açısından hak ettiği yere hep birlikte taşımamız gerekiyor.

Ekonomimizi büyütmek, sosyal adaleti güçlendirmek ve refahı artırmak önümüzdeki dönemde en değerli hedeflerimiz olacaktır. Ülkemiz gelişip hep birlikte rekabet gücünü ve üretkenliğini artırdığında bu durumun refaha da yansıyacağının bilinciyle, ekonomimizi güçlendirmek ve toplumsal refahı artırmak için yılmadan çalışacağız.

Paydaşlarımızla bir araya gelmeye ve istişare etmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda önümüzdeki günlerde maliye ve tarım dairesi temsilcileri ile bir araya gelerek OVP hazırlıkları kapsamında paydaşlarımızın teklif ve taleplerini dinleyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugünkü toplantımızda görüş ve önerileriyle çalışmamıza katkı sağlayan sendikalarımızın değerli lider ve temsilcilerine teşekkür ederim.

vartohaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu