Haber

Sivasspor-Beşiktaş maçı sonrası

SporToto Harikalar Ligi’nin 23. haftasında Beşiktaş’ı 1-0 mağlup eden Demir Küme Sivasspor’un kulüp başkanı Mecnun Otyakmaz, galibiyetten dolayı mutlu olduklarını söyledi.

Otyakmaz, Sivas 4 Eylül Stadyumu’nda oynanan maçın ardından basına yaptığı açıklamada, soğuk havada sıcak bir galibiyet aldıklarını ifade etti.

Galibiyete ihtiyaçları olduğunu vurgulayan Otyakmaz, “Uzun süredir taraftarımızın önünde galibiyet alamıyoruz. Beşiktaş’ın galibiyetiyle hem taraftarımızı sevindirdik hem de ligde biraz daha iyi duruma geldik. Gelecek için daha da umutluyduk.” söz konusu.

“Yaşananlardan hiçbirimiz memnun değiliz”

Hakem hatalarıyla ilgili görüşü sorulduğunda Otyakmaz, “Burada söyleyeceklerim hiçbir sorunu çözmez. Hem federasyonla hem de Kulüpler Birliği ile sık sık bir araya geliyoruz. Yine haftaya bir toplantımız var. Böyle toplantılarda konuşulur ama tabii ki hoş şeyler olmuyor.Hiçbirimiz bu deneyimleri yaşamadık.Mutlu değiliz.” dedi.

Otyakmaz, Sivasspor’da yaşanan sakatlıklarla ilgili bir soru üzerine şunları söyledi:

“Maalesef sakatlıklar çok olmaya başladı. Çarpma sonucu oluşan sakatlıklar var, kas sakatlıkları da var. Hem Yatabare sakat, hem de şimdi Jordy Caicedo sakat. Bu bizim grup oluşturmamızı zorlaştırıyor. Yeni transferlerin de katkısıyla daha geniş bir kadro.Umarım sakatlıklardan etkilenmeyiz.Bugün biri gol atmış diye çok sevindik.Jordy Caicedo hakkında şu an bir bilgi almadım, durumu yarın kesin olacak. Umarım değerli bir sakatlığı yoktur. Çünkü Yatabare 3-4 haftaya hazır değil, Leke James de henüz hazır değil. Dolayısıyla üç forvetin sakatlığı bizi biraz zorlamak üzere.”

Otyakmaz, sakat oyuncuların da takıma katılmasıyla alternatif bir takıma sahip olacaklarını ve yeni bir oyuncu almayı düşünmediklerini ifade etti.

pazarlarhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu