Teknoloji

Sherlock Holmes: The Awakened Remake’in çıkış tarihi açıklandı

 
Geliştirici Frogwares, Sherlock Holmes: The Awakened’ın yeniden çevriminin (remake) 11 Nisan’da PC için PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve Steam üzerinden çıkacağını duyurdu. Oyun şu anda ön siparişler için mevcut. Steam’de standart sürüm 452,00 TL, Deluxe sürüm 565,00 TL, Premium sürüm 625,00 TL’dir. Oyun ayrıca Türkçe dil tabanına da sahiptir.
 
Gelişmiş mekanik ve grafiklerle birlikte gelir
 
 
 
Sherlock Holmes: The Awakened Remake ile bizlere daha gelişmiş bir oyun deneyimi sunması amaçlanıyor. Oyun içerisinde daha gelişmiş grafikler, oyun içi mekanikler ve dahası bizleri bekliyor. Remake ile birlikte animasyonların, ek yan görevlerin, kullanıcı bölümündeki yeniliklerin ve yeniden düzenlenen küçük etkinliklerin de aktarılması planlanıyor.
 
Oyunda ayrıca çeşitli olayları çözebileceğimiz ve bulmacalara geçiş yapabileceğimiz farklı bölgelere de gireceğiz. Oyundaki her bölge, araştırmamız gereken ipuçlarına sahip olacak. Tüm bu ipuçlarını toplamamız ve ardından karşılaştığımız olayı çözmemiz gerekecek. İpuçlarını ortaya çıkaracağız ve asıl sonuca ulaşmaya çalışacağız.
 
Oyunun çıkış tarihi fragmanı da yayınlandı. Aşağıdan izleyebilirsiniz.
 
Sherlock Holmes The Awakened remake çıkış tarihi fragmanı 
 
 

haber-keban.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu