Haber

SARIYER’DE KAMYONUN TAKILDIĞI AĞAÇ ARAÇLARIN ÜZERİNE DEVRİLDİ

SARIYER’DE sokakta seyir halindeki kamyona dalı takıldığı iddia edilen ağaç kökünden sökülerek park halindeki iki aracın üzerine devrildi. Araçlara zarar veren araç ekipler tarafından kesilip parçalara ayrılarak kaldırıldı.

Olay, saat 17.00 sıralarında, Merkez Mahallesi Sefir Sokak’ta meydana geldi. Argümana nazaran, Mehmet Sarı’nın kullandığı 34 CYG 871 plakalı kapalı kasa kamyon, seyir halindeyken yol kenarındaki ağacın kısmına takıldı. Kökünden sökülen ağaç gürültüyle yol kenarında park halindeki 2 aracın üzerine devrildi.

Haber verilmesi üzerine olay yerine polis, itfaiye ve belediye takımları sevk edildi. Belediye takımları ağacı kesip modüllere ayırarak kaldırdı. Kamyonda ve araçlarda hasar oluştu.

Hasar gören araçlardan birinin sahibi İbrahim Çakmak, Dükkanda oturuyorduk bir anda çarpma sesi geldi. Kamyonun ucu ağaca çarptı. Geçen hafta da tıpkı sorun olmuştu burada. Tıpkı ağaca tekrar bu türlü büyük bir kamyon çarpmıştı. Kocaman bir tomruk koparmıştı. Belediyeye haber vermiştik, dün ölçüm yaptılar burada. En son beklenen oldu işte dedi.

Kamyon sürücüsü Mehmet Sarı ise, Yoldan geçiyordum bir anda ağaç üzerime devrildi, benimle öteki aracın ortasında sıkıştı biçiminde konuştu.

Esnaf İrfan Sütlüoğlu, Kamyon çok dikkatsizce ağacın kısmına taktı, ağaç da zati çürümek üzere olan bir ağaç, bu türlü oldu tabirlerini kullandı.

Olayla ilgili inceleme devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu