Haber

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Yazıcı: “Erdoğan Kaybedemeyeceği Algısını Yitirdi.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, Cumhurbaşkanlığı oy “Cumhurbaşkanı Erdoğan milletimizin gözünde kaybetmeyeceği algısını kaybetti. Halkımızın yüzde 50’den fazlası ‘değişim’ talebini dile getirdi… İktidarın halktan gelen mesajları algılama kabiliyetini yitirmesi gibi. , bugün yüzde 50’nin altında. 28 Mayıs’ta mesajı alacağız ve kazanacağız.” söz konusu.

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Ömer Faruk Yazıcı, sosyal medya hesabından cumhurbaşkanlığı seçim sonuçlarına ilişkin açıklamalarda bulundu. Yazıcı dedi ki:

“21 yıllık iktidarın sonunda devletin bütün imkanlarını kullanarak seçim kampanyasını yürüten Cumhurbaşkanı Erdoğan, milletimiz nezdinde kaybetmeyeceği algısını kaybetmiştir. insanlar ‘değişim’ taleplerini dile getirdiler. Her şey daha yeni başlıyor. Sandık varsa umut da var, bu ülkeye baharı getireceğiz. Bizim için milletimizin iradesi her şeyin üstündedir. Hiçbir toplumsal talebe, halkımızın vermek istediği mesaja kayıtsız kalamayız. İktidar halktan gelen mesajları algılama yeteneğini kaybettiği için bugün yüzde 50’nin altına indi. Mesajı alacağız ve 28 Mayıs’ta kazanacağız.”

Kaynak: ANKA / Günümüz

emirgaziajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu