Haber

Muratpaşa Belediyesi’nden 9. Sünnet Bayramı

antalyaMuratpaşa Belediye Başkanı Ümit UysalBu yıl 9’uncusu düzenlenen Sünnet Şöleni’nde konuşan Erdoğan, “Muratpaşa’da en büyük zorluk, Muratpaşa’ya komşu ve mukim olmaktır. Bu her şeye yeter.”

Muratpaşa Belediyesi’nin her yıl ihtiyaç sahibi ailelerin çocukları için düzenlediği toplu sünnet şöleninin 9’uncusu Yenigün Mahallesi Şehitler Parkı’nda düzenlendi. Oyunlar, şenlikler, Canan Çalışkan’ın konseri ve ikramlarıyla bayram adeta bir festival havasına büründü.

Belediye Başkanı Ümit Uysal bu özel günlerde çocukları yalnız bırakmazken, bayrama sünnetli çocukların aileleri, muhtarlar ve çok sayıda belde sakini de katıldı. Başkan Uysal burada yaptığı konuşmada çocukları ve aileleri tebrik etti. Uysal şunları söyledi:

“Muratpaşa’da büyük bir dayanışma duygusu yaşıyoruz. Halkımızın ve çocuklarımızın mağdur olmaması, yalnız kalmaması, dayanışma ve yardımlaşmadan mahrum kalmaması için büyük çaba harcıyoruz. 444 80 07 Turunç Masa’dan tüm hizmetlere eşit şekilde ulaşıyoruz. torpidosuz davet merkezi. Muratpaşa’da En büyük zorluk, Muratpaşa’nın komşusu ve sakini olmaktır. Bu her şeye yeter.”

Kaynak: ANKA / Yerel

haberaydintepe.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu