Yaşam

Mark Eliyahu YBY Woods Konserinde İzleyicileri Büyüledi

Dünya standartlarında deneyimleri insanlarla buluşturan YBY Woods, dünyaca ünlü kemençe sanatçısı Mark Eliyahu’yu İstanbul’un en büyük sahnesinde ağırladı. YBY Woods’ta hayranlarına gökyüzünün altında unutulmaz anlar yaşatan Mark Eliyahu, eşsiz sahne performansıyla herkesi büyüledi.

Konserlerden festivallere, tiyatrodan spora pek çok kültür, sanat ve eğlence deneyimini yaşatmaya odaklanan YBY Woods, dünyaca ünlü kemençe sanatçısı Mark Eliyahu’yu Türkiye’deki hayranlarıyla buluşturdu. Endless, Journey ve About Love gibi müzikleriyle İstanbul’un en büyük sahnesinde eşsiz bir performans sergileyen Mark Eliyahu, hayranlarına sanat dolu bir gece yaşattı. Türkiye’yi ziyaret etmekten keyif alan ve burada hayranlarıyla paylaştığı enerjiyi eşsiz bulan Eliyahu, orman havasında unutulmaz bir konsere imza attı.

Yaşadıkları deneyimlerin insanları ve içinde yaşadıkları toplulukları olumlu yönde dönüştürdüğüne inanan YBY Woods; gökyüzünün altında, ormanın içinde eşsiz konser deneyimleri yaratmaya devam ediyor.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu