Haber

Kara yollarında durum

Kara yollarının üretim, bakım ve tamir çalışmaları sürdürülen kısımlarında şoförlerin yavaş gitmesi, trafik işaret ve işaretçilerine uymaları gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine nazaran, Gebze-Orhangazi- İzmir Otoyolu’nun Karacabey Kavşağı Kol-2 ve Kol-6 bölgesinde bakım ve onarım çalışması yapılacak. Bu nedenle otoyolun İzmir yönünde kavşak kolları trafiğe kapatılarak, ulaşım 30 Kasım’a kadar alternatif güzergahtan sağlanacak.

Ankara- Niğde Otoyolu’nun 1-2. kilometrelerindeki (Derinkuyu Kavşağı) yapım çalışmaları sebebiyle Gülağaç-Ankara-Niğde istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Derinkuyu istikametinden iki yönlü sürdürülüyor.

TAG Otoyolu’nun Adana Doğu-Misis kavşakları 12-14. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları münasebetiyle Osmaniye istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım Adana istikametinden denetimli gerçekleştiriliyor.

Kocaeli- Sakarya yolunun 3. kilometresinde stadyum irtibat yolu çalışması nedeniyle Ankara istikametinde ulaşım tek şeritten devam ediyor.

Balıkesir- Susurluk yolunun 56. kilometresinde köprü genleşme derzi çalışmaları sebebiyle ulaşıma bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli müsaade veriliyor.

Fethiye-Seydikemer-Korkuteli yolunun 0-4. kilometrelerindeki imal çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli sürdürülüyor.

Bartın- Safranbolu yolunun 23-25. kilometrelerinde Kirazlı Köprüsü imal çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yolundan denetimli gerçekleştiriliyor.

Kovancılar- Bingöl yolunun 9-11. kilometrelerindeki imal çalışmaları sebebiyle ulaşım denetimli devam ediyor.

Hopa-Borçka- Artvin yolunun 47-65. kilometrelerindeki Seyitler-1, Seyitler-2, Sümbüllü-1, Sümbüllü-2, Sümbüllü-3, Sümbüllü-4, Erenler-1, Erenler-2, Erenler-3 ve Adagül tünellerinde elektrik, elektronik sistemi bakım ve tamirat çalışması münasebetiyle 08.00-17.00 saatlerinde ulaşım tek şeritten denetimli sağlanıyor.

Uşak-Sivaslı- Denizli yolunun 27-29. kilometrelerinde bölünmüş yol üretim çalışmaları nedeniyle şoförlerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu