Haber

Erman Toroğlu, Volkan Demirel’i Örnek Alarak Arda Turan’ı Suçladı

Ümit Milli Takım’ın teknik direktörlüğünü Arda Turan’ın yaptığı haberlerine ilk günden karşı çıkan Erman Toroğlu, yeni açıklamasında Volkan Demirel’i örnek gösterdi.

Sabah’a konuşan Erman Toroğlu, teknik direktörlük görevine Arda Turan’ın seçilmesini eleştirdi.

Kaynak: Sabah

Arda Turan’ın Ümit Milli Takım’ın teknik direktörü olmasına karşı çıkan Erman Toroğlu, yaptığı açıklamalarla gündem oldu.

Sabah’a konuşan Erman Toroğlu, 4 büyük kadroda oynayan futbolcuların teknik direktör seçiminde çok avantajlı olduğunu söyleyerek şu ifadeleri kullandı:

‘Ben de bunu söylüyorum; Türkiye’de büyük takımlarda oynarsanız futbol hayatınız biter, öyle büyük insanlar yetiştirirsiniz ki bu 4 büyük takım bir anda teknik direktör olur. Bazıları ortaya birini koyar irili ufaklı 400 metre yarışına 300 metreden başlarlar. Uyanmak! Bazıları gidiyor, ilk 100’den başlayarak.’

‘Şimdi size bir örnek vereyim Volkan Demirel… Fenerbahçe’de yıllarca kaleci olarak görev yaptı. Kimine göre antipatik, kimine göre sempatik. Ama adam teknik müdür olarak başladı. x kulübe gitti, y kulübe gitti, en son Hatayspor’a gitti. Oradaki felaketi yaşadı. Bu yüzden elini taşın altına koydu.’

Kardeşlerini ve bazı büyüklerini dahil etmedi. Soksa belki Ümit Milli’den başlardı. Hatta utanmazlarsa neredeyse A Milli Takım’a gidecekler. Doğru ya da yanlış, sonucu göreceğiz. Ama şu var; Oraya gelecek kişiler önceden ahlak sınırında, örnek kişiler olmalıdır.’ söz konusu.

Erman Toroğlu’na katılıyor musunuz? Yorumlarda buluşalım!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu