Haber

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Meral Akşener ve Muharrem İnce açıklaması

ensonhaber.com

İstanbul Sultangazi’de vatandaşlara seslenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Meral Hanım’ı masadan kalktığı 3 günde yeniden masaya getiren güçle, Muharrem İnce’yi adaylıktan çektiren güç aynı güçtür. Kandili’yi Kemal Bey’in amigosu yapan da aynı güçtür.”

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamaları şöyle:

“Bugün mitinge gidenler dışında 50 bin kişi sahada. Sultangazi’deki vatandaşlarımızı en kalbi duygularımla selamlıyorum. İstanbul’un pazar günü sandıkları havaya uçurması gerekiyor.

Koalisyon masasına nasıl bir hırs ve intikam duygusuyla yön verdiği ortada. Siyasetin çirkinliğini kabul edemeyiz. Anlaşılan şimdi de aynı yöntemle devlet yönetimini ele geçirmek istiyorlar. İnce’yi seçime 3 gün kala adaylıktan çekten, Meral Hanım’ı masadan kalktığı anda 3 gün sonra yerine iade eden de aynı güçtür. Kandil’i Kemal Bey’in amigo kızı yapan da aynı güçtür. Sanmayın ki o güç Kılıçdaroğlu’dur.

Kemal Bey sizi görünce çöpü, çamuru, susuzluğu anlıyoruz. Peki bu kardeşiniz İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olunca susuzluk bitti mi? çamurdan çıktık mı?

Şimdi Selo’yu o kurtaracak… Kemal Bey’in Selo’sunu… Selo’yu kurtarmak istiyorsan bana oy vereceksin diyor. Teröristlerle yürümek bu Kemal Bey… Selo Diyarbakır’da bütün Kürt kardeşlerimizi sokağa döktü. Adalet ne ise, hukuk ne ise biz gereğini yaparız” dedi.

Detaylar gelecek…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu